Yhteystiedot

Isännöintipalvelu Priman Oy
Satukuja 1, 02230 Espoo
Puh 0207 614 430
Fax 0207 614 439
Sähköposti priman@priman.fi

Aukioloajat ma-to klo 9:00 – 16:00, pe klo 9:00 – 15:00
Kesäaika 1.6. – 31.7. ma-pe klo 9:00 – 15:00

Kiinteistöassistentti
Mika Peltola
priman@priman.fi
Asiakaspalvelu ja asiakirjatilaukset

Toimitusjohtaja
Isännöitsijä IAT, ITS-TEK
Pekka Jokela
pekka.jokela@priman.fi

Hallituksen puheenjohtaja
Isännöitsijä IAT, ITS-TEK
Johan Lagerroos
johan.lagerroos@priman.fi

Partner
Talouspäällikkö, Isännöitsijä IAT
Satu Sohlberg
satu.sohlberg@priman.fi
Taloushallinto ja isännöinti

DI, Isännöitsijä IAT
Juha Forsman
juha.forsman@priman.fi

Isännöitsijä IAT, ITS-TEK
Olli-Pekka Filatov
olli-pekka.filatov@priman.fi

Isännöitsijä IAT
Oskari Laine
oskari.laine@priman.fi

Isännöitsijä IAT
Janne Lehtonen
janne.lehtonen@priman.fi

Kirjanpitäjä
Maarit Appel
maarit.appel@priman.fi
Kirjanpito